Słowa wstepu

Awatar użytkownika
Krzychu
Administrator
Gadu Gadu: 23625437

Słowa wstepu

Postautor: Krzychu » 10 mar 2016, 14:42

Witam.
Już rok temu hodowałem osy, hodowla niestety nie wyszła. :( W tym roku pomyślałem że (jako iż nie ma polskiego forum poświęconego bezpośrednio hodowli os) założę te forum. Na początku były to tylko wątłe plany, które jak widać ujrzały światło dzienne. :) Po wielu trudach mam nadzieję że forum jest dobrze zrobione i nie ma błędów. Jeśli jednak takie wystąpią proszę zgłosić to do mnie. :) Forum to jak widać poświęcone jest głównie hodowli os. W odpowiednim dziale można zakładać dzienniki z ich hodowli, do czego zachęcam gdyż wielu takich nie ma. :) Jest też oczywiście dział ,,kantyna'' w którym można porozmawiać na inne tematy, niezwiązane z osami. Na forum obowiązuje regulamin, który przez każdego użytkownika ma być przestrzegany. Mam nadzieję że forum to posłuży wielu osobom do poszerzania swej wiedzy oraz zdobywania nowych doświadczeń związanych z osami. :) Lecz proszę nie zapominać iż nawet administratorzy i moderatorzy nie są wszech wiedzący, to też ludzie i mają prawo się pomylić oraz czegoś nie wiedzieć. Lecz myślę że z czasem wiedzy o tych owadach będzie przybywać, i pomyłek będzie coraz mniej. :) Tak więc, gorąco zapraszam do użytkowania forum. :)
Pozdrawiam.
Admin.
Wredny admin

Wróć do „O forum”