Prośba w sprawie wstawiania zdjęć

Awatar użytkownika
Deuter
Administrator
Kontaktowanie:

Prośba w sprawie wstawiania zdjęć

Postautor: Deuter » 10 mar 2016, 15:56

Witam.
Poruszę tu sprawę wstawiania zdjęć na forum. Jak pewnie większość z was się domyśla, forum jest na serwerze darmowym, i ma tylko 1Gb przestrzeni dyskowej. Dla tego, mam prośbę (nie jest to żaden nakaz/zakaz tylko prośba), o to by zdjęcia były wrzucane na inne serwery (np. http://www.flickr.com ) a na forum dodawane za pomocą znacznika Img . Ewentualnie można użyć programu, który nie zmniejszając widocznie jakości zdjęć, zmniejsza ich wagę. Osobiście używam Caesium, program prosty w obsłudze i przy odpowiednich ustawieniach, waga zdjęcia zmniejsza się drastycznie, a jakość niezauważalnie. Wyjątkiem są zdjęcia do identyfikacji, gdzie potrzebna jest możliwie największa rozdzielczość i jakość. Dla was to tylko chwila dodatkowej roboty, a dla forum, większa ilość miejsca na tematy. Oczywiście przestrzeń dyskową można powiększać, lecz jest to związane z kosztami, które musiałbym opłacić z własnej kieszeni, a nie zawsze mogę.
Proszę potraktować moją prośbę poważnie.
Dziękuję.
Pozdrawiam.
Admin pozdrawia ;)

Wróć do „Ogłoszenia”